ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље

Као што знате, по одлуци Кризног штаба и у складу са препорукама ресорног Министарства, од понедељка се мења организација рада школе. Млађи разреди наставу похађају у школи, док ће старији разреди пратити наставу од куће. Молимо вас да ових дана пратите ову страницу за даља обавештења. Будите у контакту са својим старешинама и наставницима.
Такође, овде ћемо редовно да објављујемо програмску шему према којој ћете наставу да пратите на ТВ-у или преко интернета.
Млађим разредима у СВИМ одељењима школе часови ће почињати у 8:00. Следи распоред звоњења, а евентуалне промене распореда часова добићете од разредних старешина.
Овај начин рада важи до 18.12.2020. године, када почиње зимски распуст за све ученике.

Остави одговор